w

Szósty sezon Apex Legends. Rampart oficjalnie kolejną postacią, jaka pojawi się w grze

Zwiastun Rampart – kolejnej legendy Apex Legends. Czy do gry dodane zostaną tym razem dwie postacie jednocześnie?


Aktualny sezon Apex Legends przyniósł graczom naprawdę sporo nowości. Mimo że najnowsza legenda – Loba – nie cieszy się już tak dużą popularnością, to w pierwszej połowie sezonu była wybierana dość często. Teraz gracze mogą przyjrzeć się kolejnej postaci, która może okazać się jeszcze większym hitem.

Co wiadomo o kolejnym sezonie?

Zwiastunowi kolejnego sezonu można przyjrzeć się na filmie zamieszczonym poniżej.

Trailer zdecydowanie może wprowadzić graczy w błąd. Sama końcówka pokazuje, jak kobieca postać – Rampart – wspomina o Sheili, zaś na oficjalnej stronie mowa była tylko o jednej z nich.

W przeciekach wielokrotnie występowały oba z imion, dlatego trudno jest jednoznacznie powiedzieć, co tak naprawdę mówi graczom zwiastun. Z jednej strony można mówić tu o jednoczesnym wydaniu dwóch legend. Z drugiej zaś Sheila może być nazwą broni Rampart.

Kolejną rzeczą potwierdzoną przez trailer jest co najmniej jeden z przecieków, który mówił o umiejętności specjalnej rozstawiającej działko (więcej można przeczytać w tym artykule).

Kim jest Rampart?

Rampart to 21-letnia Brytyjka hinduskiego pochodzenia, właścicielka własnej firmy. Przemierza niebezpieczny Dziki Zachód Odludzia z ciężką wieżyczką na ramieniu i plecakiem pełnym złomu, którego umiejętnie używa do wprowadzania różnorakich ulepszeń.

Kolejny sezon rozpocznie się 18 sierpnia i niezależnie od tego, co otrzymają gracze, nie powinni być zawiedzeni. Dwie legendy dodane jednocześnie byłyby czymś nie do pomyślenia, lecz deweloperzy mogli zdecydować się na taki obrót spraw, aby utrudnić zadanie niczego nie spodziewającym się data minerom.

DołączObserwuj
Więcej z Apex Legends