Znamy umiejętność specjalną Crypto z Apex Legends? Postać będzie miała obszarowe EMP?

Apex Legends

Reklama

Crypto to prawdopodobnie następna legenda, jaka trafi do gry po Wattson.

Reklama


Wiele wskazówek w świecie Apex Legends wskazuje na to, że w 2 sezonie zobaczymy nie jedną, ale dwie nowe legendy. Drugą ma być postać o nazwie Crypto.

Do tej pory wiadomo było o niej niewiele, jednak developerzy mogli nam po cichu zdradzić, jak będzie wyglądać umiejętność specjalna tej legendy.

Obszarowe EMP – Crypto

W jednym z najnowszych zwiastunów zobaczyliśmy tajemniczą postać, która trzyma coś w rodzaju laptopa. Obecnie nie ma w grze żadnej legendy z taką umiejętnością.

Reklama

To ujęcie niezbyt wiele nam wyjaśnia. Ktoś majstruje przy laptopie. Nic szczególnego. Wszystko robi się jasne, gdy zobaczymy kolejną klatkę.

Aktywowanie EMP – to oczywisty sygnał dla graczy, że rzeczywiście do gry zostanie wprowadzone obszarowe EMP. Bardzo możliwe, że będzie to umiejętność specjalna Crypto.

Według wstępnych informacji i przecieków, będzie to możliwe do aktywowania w określonych miejscach na mapie. Umiejętność ma wyłączać innym oddziałom możliwość używania ich umiejętności. Coś w rodzaju Sombry z Overwatch.

Kiedy ta postać wejdzie?

Obecnie nie ma dostępnego żadnego kalendarza, który zapowiadałby Crypto. Mamy jedynie informacje o Wattson, legendzie, która ma się pojawić wraz ze startem 2 sezonu.

Być może Crypto pojawi się w trakcie trwania nowego sezonu, ale równie dobrze może wyjść już na początku.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej