Znienawidzona broń Titanfalla ma być dodana do Apex Legends?

Apex Legends

Reklama

Smart Pistol dodany do Apexa? Według ostatnich przecieków są na to szanse

Reklama


Prawie wszystkie bronie w Apex Legends zostały zapożyczone z serii Titanfall lub są co najmniej mocno nimi inspirowane. Mimo to w grze nie pojawiło się jeszcze wiele z nich a między innymi wśród nich znajduje się Smart Pistol.

Czym jest Smart Pistol i dlaczego gracze Titanfalla tak bardzo boją się wspomnianej broni?

Wielu fanów Titanfalla z pewnością drży na samo wspomnienie o tej broni. Niedługo po dodaniu gracze zauważyli, że pozwala na zbyt proste eliminowanie przeciwników i została okrzyknięta OP.

Broń ukazała się w obu częściach Titanfalla. W pierwszej z nich była dołączona do podstawowego wyposażenia, ale głównie za sprawą narzekań graczy została ona przeniesiona jako broń-nagroda w drugiej części, możliwa do zdobycia za serię eliminacji.

Reklama

Broń pozwala na zablokowanie celownika na przeciwniku, a następnie wyeliminowanie go bez większego wysiłku i potrzeby celowania.

ZOBACZ – Wieprzu otrzyma nową umiejętność. Inne tanki w Overwatch zostaną mocno zmienione

Smart Pistol w Apex Legends

24 lutego wiarygodny data miner That1MiningGuy odkrył możliwość nadejścia Smart Pistolu do battle royale wydanego przez Respawn Entertainment. Ścieżka ewidentnie wskazuje na nazwę „Smart_Pistol_MK6_bullet”.

Oczywiście należy pamiętać o tym, że nie ma pewności, że broń finalnie trafi do gry. Istnieje wiele innych plików odkrytych jako „resztki” z Titanfalla lub ewentualnie mogą być to jedynie ślady po testach w studiu.

Nawet jeśli broń zostanie dodana, mało prawdopodobnym jest, że będzie ona do znalezienia w normalnych skrzynkach lub na ziemi. Większe szanse są na ewentualne pojawienie się broni w zrzutach lub nawet jako umiejętność przyszłej legendy.

ZOBACZ – Duże buffy dla tanków w Overwatch. Jak działa nowa umiejętność Wieprza?

Gracze Titanfalla mimo że przeciek nie jest niczym pewnym, momentalnie zaczęli panikować na wieść o dodaniu Smart Pistola do gry:

Natychmiast bym odinstalował

Nie mogę się doczekać mojej gry z 60 killami, gdzie każdy z nich jest headshotem, jeśli broń serio zostanie dodana.

Proszę nie mówcie mi, że to Smart Pistol…

Niezależnie od tego, czy broń ma szanse na pojawienie się w grze, gracze będą musieli po prostu poczekać, aby się o tym przekonać.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej