w

EA ujawni znacznie więcej informacji o Battlefield 2042, Shroud jest o tym przekonany

Shroud wypowiada się na temat Battlefielda 2042. Deweloperzy mają “o wiele więcej” do pokazania?


EA i DICE opublikowało już fragmenty rozgrywki z Battlefielda 2042. Materiały zrobiły naprawdę ogromne wrażenie na społeczności i można spodziewać się, że deweloperzy wkrótce ujawnią więcej informacji na temat produkcji.

Co więcej, według Shrouda ma to być “o wiele więcej”, niż zobaczyliśmy dotychczas, a wszystko zostanie zaprezentowane na trochę przed premierą gry.

Shroud dawał swoim fanom tajemnicze wskazówki na temat Battlefielda 2042

Michał “Shroud” Grzesiek podczas jednej ze swoich ostatnich transmisji dawał swoim fanom pewnego rodzaju wskazówki, dotyczące Battlefielda 2042. Wydaje się, że w ten sposób chciał zakomunikować, iż Electronic Arts oraz DICE mają do zaprezentowania swoim fanom jeszcze więcej ciekawostek na temat produkcji.

Jak widać na poniższym fragmencie streama – Shroud zaczął sugerować, że prawdopodobnie późnym latem zostaną udostępnione dodatkowe zapowiedzi nadchodzącego tytułu.

Zdecydowanie jest więcej na temat [Battlefielda 2042], co DICE i EA pokażą. Jest o wiele więcej… 

Streamer nie mógł ujawnić więcej szczegółów, jednak można spodziewać się, że deweloperzy szykują się do zaprezentowania czegoś naprawdę dużego. Trudno powiedzieć, z czym jest to związane, lecz to zostanie wyjaśnione w odpowiednim czasie.

DołączObserwuj
Więcej z Battlefield