w

Kiedy do Brawl Stars zostanie dodany Squeak, czyli nowy Zadymiarz? Jak będzie wyglądał maj

Ponieważ rozpoczął się już maj, a Supercell sam wspominał, że Squak pojawi się właśnie w tym miesiącu, to gracze masowo zaczęli pytać o konkretną datę.


To, że Squeak będzie naprawdę mocny wiadomo od momentu jego ujawnienia. Teraz atmosfera robi się coraz gęstsza, bowiem nadszedł właśnie ten miesiąc, w którym w końcu ten Zadymiarz wejdzie do gry.

Będzie go można zdobyć oczywiście ze skrzynek. Ogólnie sam maj może być naprawdę ciekawy. Supercell powinien zacząć zapowiadać powoli kolejne postacie i oczywiście następny, typowo letni sezon.

Co będzie się działo w maju?

Oprócz resetu, który ma miejsce dzisiaj, 7 maja będziecie mogli zdobyć skin do Edgara, potem, 22 maja czeka nas premiera nowego Zadymiarza. Na pewno warto na niego polować, szczególnie w te pierwsze dni, zanim Supercell go znerfi – spekuluje się, że postać bardzo szybko otrzyma spore osłabienia.

28 maja pojawi się Amber de la vega i to w zasadzie wszystko, co czeka graczy w nadchodzących tygodniach. Oczywiście najciekawszy będzie Squeak, ale Supercell raczej nie zostawi społeczności w kompletnej ciszy. Można się więc spodziewać kolejnych przecieków i przede wszystkim podpowiedzi odnośnie tego, co pojawi się w lecie.