w ,

Jak maksymalnie wkurzyć gracza CSGO w prosty sposób? Twitch znalazł na to idealny sposób

Twitch znalazł doskonały sposób na to, by maksymalnie zdenerwować przeciętnego widza CS:GO.


O tym, że Twitch wprowadza nowy typ reklam informowaliśmy kilka dni temu. Zgodnie z naszymi przewidywaniami, dość szybko platformie udało się zirytować swoich użytkowników. Wszystko dlatego, że reklamy uruchamiają się automatycznie w trakcie trwania streamów.

I o ile przy oglądaniu streama z kopania diamentów w Minecraftcie nie ma to większego znaczenia, o tyle na turniejach CS:GO już jak najbardziej.

Reklamy na Twitch w samym środku akcji

Widzowie dzielą się coraz większą ilością klipów, w których w samym środku akcji puszczana jest im reklama. Wygląda to niesamowicie irytująco i przypomina coś, z czym mierzyło się jakiś czas temu Overwatch League. Wówczas zawalił Blizzard, teraz winę ponosi tylko i wyłącznie Twitch.

Czy da się to w jakiś sposób naprawić? Oczywiście, że tak. Wystarczy oddać ponownie władzę nad reklamami streamerom, a w tym wypadku realizatorom.

Widząc to trudno uwierzyć, by Twitch nie zmienił swoich planów i nie przystał na postulaty tak samo streamerów, jak i widzów. Pytanie nie brzmi więc “czy” platforma się z tego wycofa, a “kiedy”.