GTA San Andreas w Cyberpunk 2077. Easter egg nawiązujący do CJ’a i Big Smoke

Cyberpunk 2077

Reklama

Wiadomo już, że Cyberpunk 2077 posiada wiele nawiązań z innych gier. Graczom udało się znaleźć nawet takie z kultowego GTA San Andreas.


Grand Theft Auto: San Andreas kojarzy praktycznie każdy gracz na świecie. Nie tylko za sprawą samej gry, która stała się już legendą, ale również dzięki licznym memom pojawiającym się w internecie.

Okazuje się, że w najnowszym dziele studia CD Projekt również nie zabrakło popularnego motywu, a najbardziej rozpoznawalna scena tego tytułu została opisana w Cyberpunk 2077.

CJ i Big Smoke w Cyberpunk 2077

Reklama

Grand Theft Auto, to jedna z najbardziej rozpoznawalnych serii gier. Pomimo tego, że GTA 5 i GTA 4 zyskały dużą popularność, to właśnie wydane w 2004 roku San Andreas stało się kulturowym hitem. W internecie możemy znaleźć całą masę przeróżnych memów związanych z głównym bohaterem Carlem „CJ” Johnsonem.

Reklama

ZOBACZ – Jedna prosta zmiana w plikach Cyberpunka 2077 zwiększa liczbę FPS i polepsza optymalizację

Teraz świat opanowała premiera Cyberpunk 2077, a tytuł jest na ustach praktycznie wszystkich graczy. Zagłębiający się w futurystyczny świat użytkownicy zaczęli również odkrywać pozostawione przez Redów ciekawostki i Easter Eggi. Jednym z nich jest zapis rozmowy niejakiego Little Smoke i JC, który możemy znaleźć nieopodal torów kolejowych.

ZOBACZ – PewDiePie ponownie został oskarżony o rasizm, tym razem za sprawą “wpadki” w Cyberpunku 2077

Już na pierwszy rzut oka możemy zauważyć, że jest to lekko przerobiona i dopasowana do klimatów miasta przyszłości kultowa misja związana z Big Smoke i CJ.

Video

To jeszcze nie wszystko, niedaleko dalej możemy znaleźć również ciała próbującego złapać pociąg CJa i Big Smoka, oczywiście obok wraku motocyklu. Na dodatek, zaraz obok znajduje się na wpół zjedzony hamburger, co jest nawiązaniem do sceny z zamawianiem fast foodów również w GTA SA.

Pamiętajmy, że minęły dopiero 4 dni od premiery. Z każdym dniem społeczność odnajduje nowe ciekawostki i Easter eggi, więc istnieje duża możliwość, że już niedługo pojawi się ich zdecydowanie więcej.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej