w

Jak Dr Disrespect trollował twórców Cyberpunka 2077 memem Grubego Thora?

Twórcy Cyberpunka 2077 zostali strollowani przez Dr Disrespecta meme Grubego Thora z Avengers.


Dr Disrepect w ostatnim czasie postanowił strollować deweloperów Cyberpunka 2077 memem, którego postacią był Gruby Thor z Avengers: Endgame. Pomimo tego, że jest jedną z najbardziej oczekiwanych gier roku, Cyberpunk 2077 został nieco zniszczony przez liczne opóźnienia produkcyjne, co powoduje coraz większą frustrację fanów.

Kolejne opóźnienie Cyberpunka 2077 wywołało nie tylko falę hejtów, ale również memów i żartów

CD Projekt Red niemal błagał swoją społeczność, aby ta zachowała cierpliwość i poczekała na wydanie tytułu do 10 grudnia. Od czasu ostatniego opóźnienia dnia premiery Internet został zalany wieloma memami i żartami na temat produkcji polskiego studia.

Gruby Thor z nadwagą, pełen poczucia winy i niepewny siebie, był daleki od nieustraszonego boga piorunów, którego przyzwyczailiśmy się widzieć na ekranie. Co więcej, Chris Hemsworth w doskonały sposób połączył humor i sentyment z przedstawieniem krnąbrnego superbohatera, walczącego o odzyskanie pewności siebie. Postać stała się jednym z najbardziej pamiętnych momentów z pełnego akcji hitu, zwłaszcza, iż zdobyła własną bazę fanów.

Wygląda na to, że Dr Disrespect jest również fanem Fat Thora. Jego niedawny troll kosztem Cyberpunka 2077 zachęcił do zabawnych odpowiedzi społeczności:

Mimo ostatnich wydarzeń, szum wokół Cyberpunka 2077 nadal utrzymuje się na wysokim poziomie, a spora część społeczności oczekuje daty 10 grudnia.

DołączObserwuj
Więcej z Cyberpunk 2077