w

Jak pobrać Cyberpunka 2077 już dzisiaj? Dokładna instrukcja, jak uruchomić wcześniejsze pobieranie

Jak najlepiej przygotować się na nadchodzącą premierę Cyberpunka 2077? Najlepiej pobrać grę wcześniej.


Steam doskonale wie, co stałoby się z serwerami, gdyby wszyscy zaczęli pobierać Cyberpunka 2077 dopiero 10 grudnia. Dlatego też platforma pozwoli na pobieranie wszystkiego już dzisiaj i to dosłownie za chwilę.

Pobieranie będzie możliwe od godziny 17:00 czasu polskiego. Dotyczy to jedynie Steama, przynajmniej na ten moment. W jaki sposób się na to najlepiej przygotować?

Jak pobrać Cyberpunka 2077 już dzisiaj, 7.12.2020?

Przed godziną 17:00, jakieś 5 minut wcześniej, warto zrestartować Steama.

  • Przejdź do swojej biblioteki
  • Powinna się tam pojawić opcja wcześniejszego pobierania
  • Wystarczy kliknąć przycisk, wybrać lokalizację instalacji i czekać

Nie jest to zbyt skomplikowane. Warto jednak pamiętać, by nie przejmować się powolnym pobieraniem lub błędami z połączeniem, gdyż w takiej sytuacji może być to normalne. Zazwyczaj przy tak dużych premierach gry pobierają się z prędkością 1-5mb/s, choć w tym wypadku może to być i mniej.

Natomiast granie w inne tytuły w tym czasie sprawi, że pobieranie Cyberpunka 2077 może zostać przerwane. Warto więc spokojnie poczekać i nie dotykać Steama. Pliki będą w całości zaszyfrowane, co oznacza tyle, że gra będzie musiała je jeszcze rozkodować. Przy 70GB powinno to trwać około 10 minut.

Steam może mieć dzisiaj różne problemy z łącznością, także 17:00 to raczej umowna godzina. Może się zdarzyć, że przy restarcie o 16:55 wystąpią pierwsze problemy. Trzeba mieć jednak na uwadze, że w takiej sytuacji jest to normalne i nie należy się niczym martwić.

DołączObserwuj
Więcej z Cyberpunk 2077