w

Niepokojące to lekkie określenie tego, co dzieje się w Cyberpunku 2077, jak trochę się poczeka w…

Gracze odkryli dość dziwną ciekawostkę, a może i błąd. Wystarczy chwilę poczekać, by postacie zaczęły się śmiać w bardzo niepokojący sposób.


To kolejna sytuacja, w której nie do końca wiadomo, czy mówimy tutaj o błędzie, czy jakimś żarcie ze strony deweloperów. Do tej pory Jokera w Cyberpunku 2077 można było “spotkać” tylko za sprawą specjalnych modów.

Teraz gracze śmieją się, że wystarczy odwiedzić sklep Misty i poczekać wystarczająco długo, by usłyszeć Jokera. Z jakiegoś powodu postacie w grze zaczynają się śmiać w dość niekomfortowy sposób.

Śmiech przez kilka godzin

Śmiech ten jest zapętlony i stwarza naprawdę dziwne wrażenie. Być może deweloperzy w taki sposób to zaplanowali, a może tych dźwięków w ogóle miało nie być. W każdym razie, nagranie użytkownika Reddita o nicku “CryptographerOk7890” szybko zdobywa popularność i trudno się dziwić.

Joker w Night City? Jeżeli zostaniecie wystarczająco długo w sklepie Misty przy pierwszej wizycie, Misty i Jackie zaczną się śmiać cały czas, na zawsze.

Jest to jednocześnie dziwne i trudne do wytłumaczenia. To zdecydowanie zapętlony śmiech, tylko pytanie, po co ktoś go w ten sposób zrobił i dodał akurat w tym miejscu. Większość graczy nigdy bowiem tego nie doświadczy, ale to może i dobrze.