w

Pościgi w Cyberpunku 2077 potrafią wyglądać dość zabawnie. Gdy policja nie ma akurat samochodu

Pościgi w grach potrafią naprawdę zaskoczyć, szczególnie w Cyberpunku 2077.


Cyberpunk bardzo często był i nadal będzie porównywany z GTA i choć są to dwie zupełnie różne produkcje, to jednak w tym przypadku przywołanie Grand Theft Auto wydaje się pasować. Wszyscy bowiem wiedzą, jak wyglądają pościgi w produkcji Rockstara.

W Cyberpunku teoretycznie działa to podobnie. Mamy system gwiazdek i im więcej przeskrobiemy, tym więcej policji będzie się nami interesować, w tym także specjalna grupa zwana jako MaxTac.

Pościgi MaxTac w Cyberpunku 2077

Jeden z użytkowników Reddita o nicku “Caustice” pokazał, jak w Cyberpunku mogą wyglądać pościgi. Patrząc na to trudno zachować powagę, szczególnie mając w pamięci GTA, helikoptery i wszystko to, co dzieje się na 5 gwiazdkach.

Dlaczego tak się dzieje? Gracze wskazują, że deweloperzy nie za bardzo przejmowali się tym oddziałem w momencie jego tworzenia. Krótko mówiąc, nie dali im możliwości sensownego poruszania się pojazdami. Efekt jest, jaki jest.

Oczywiście standardowo, wszystko to mogą naprawić odpowiednie mody, a może i sami deweloperzy, którzy otwarcie informują, że nie tylko naprawiają największe błędy, ale także pracują nad poprawieniem różnego rodzaju mechanik, które obecnie nie spełniają oczekiwań społeczności.