w

Stworzono lalkę do „zabaw” na bazie Ciri z Wiedźmina 3. Cyberpunk 2077 będzie następny?

Cokolwiek by o tym nie uważać, to ktoś ma naprawdę ciekawy pomysł przenoszenia postaci z gier, filmów seriali do „rzeczywistości” pod postacią specjalnych lalek.


Jedna z firm tworzących lalki dla dorosłych wzięła się za tematykę związaną z Wiedźminem. Na oficjalnej stronie firmy pojawiła się oferta lalki przypominającej Ciri. Choć „przypominającej” należy rozumieć jako zwyczajnie odtwarzającej wygląd z gry.

Lalka ta kosztuje ponad 2 tysiące dolarów, ale widząc zainteresowanie, jakie wywołała można podejrzewać, że wiele osób się na nią skusi.

To całkiem zaawansowany projekt

Jest to o tyle ciekawe, że wybierając taką lalkę można wybrać dosłownie każdy element. Gracze śmieją się, że przypomina to kreator postaci.

Dowolność jest naprawdę spora, a to tylko część opcji. Nie wiadomo, czy projekt ten przetrwa, głównie ze względu na ewentualne problemy licencyjne – jest to odważny krok, na pewno budzący kontrowersje i ciekawość, ale nie wiadomo, jak zareaguje na to CDPR.

Szczególnie, że lalka naprawdę dobrze odtwarza Ciri z Wiedźmina. Jakby… Trudno ją z kimkolwiek innym pomylić. Co zabawne, to tylko początek tej przygody. Cyberpunk 2077, a konkretniej Judy ponoć jest następna.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Cyberpunk 2077