w

Ukryta opcja w Cyberpunku 2077, która znacznie poprawia rozgrywkę. Jak ją włączyć?

W Cyberpunku 2077 znajdują się obecnie ukryte przed graczami opcje. Ich włączenie jest jednak możliwe, choć trzeba się nieco postarać.


Aktualizacja 1.6 przyniosła wiele różnych nowości. Co jednak ciekawe, nie wszystkie z nich są publicznie dostępne. Nie wiadomo, dlaczego CDPR podjęło taką decyzję, po manualnym włączeniu bowiem wszystko normalnie działa.

Szczególnie dziwne jest to, że ogólnie te ustawienia są dostępne, ale nie z interfejsu. Gracze, którzy to odkryli, już dawno zainstalowali sobie specjalny dodatek i grają ze zwiększoną ilością osób w Night City.

Ukryte opcje

Temat ukrytych opcji zazwyczaj sprowadza się do czegoś, co po prostu jest dobrze schowane. W tym przypadku jest inaczej. CDPR dodało dwie opcje, natomiast są one dosłownie ukryte. Nie wpływają negatywnie na działanie gry, wszystko działa równie stabilnie, co przed ich włączeniem.

Czego więc dotyczą? CDPR stworzyło dodatkowy poziom zaludnienia Night City, nazwany oryginalnie „Astonishing Crowd Density”. By go włączyć, należy pobrać specjalną modyfikację, która jedyne, co robi, to uwidacznia możliwość włączenia tej opcji.

I to tyle. Mod działa, został pobrany już kilka tysięcy razy i nie wywoływał żadnych problemów.

Aby go pobrać, wystarczy przejść na stronę nexusmods i wyszukać sobie nawet samo hasło „CDPR”. Wyniki wyszukiwania poprowadzą Was dalej, instalujecie i gracie. Niestety dotyczy to tylko graczy pecetowych, ci konsolowi muszą czekać, aż CDPR samo włączy taką opcję.

DołączObserwuj
Więcej z Cyberpunk 2077