w

Wszczep w Cyberpunku 2077, który jakimś cudem jest połączony z liczbą FPS i pozwala na…

Niektóre błędy w Cyberpunku naprawdę potrafią nieźle zdziwić.


Wszyscy już się przyzwyczaili do tego, że Cyberpunk 2077 jest przepełniony różnymi błędami. W związku z tym na nikim nie robią już wrażenia dziwnie zachowujący się NPC, nagłe zmiany pogody etc.

Co innego błąd, który z jakiegoś niewytłumaczonego powodu łączy wszczepy z ilością klatek na sekundę. Jak to możliwe? Dobre pytanie, na które póki co nie ma jednoznacznej odpowiedzi, ale efekt tego bugu jest co najmniej zabawny.

Wysokie skakanie z dużymi FPS

Jeden z użytkowników Reddita zwrócił uwagę społeczności na błąd z jednym z wszczepów pozwalających na wyższe i dalsze skoki. Normalnie jest on przydatny, ale nie jest uważany za jakiś niesamowity.

Chyba, że przy jego używaniu wykorzystamy błąd z FPS. “PartiallySynthetic” pokazał, że wystarczy zmienić rozdzielczość, zwiększyć ilość FPS, by skoki w grze były znacznie wyższe, wręcz absurdalne.

Na ten moment nie wiadomo, co wywołuje błąd, ale nagranie szybko staje się popularne, więc bardzo możliwe, że CDPR zwróci na to uwagę. Obecnie można spokojnie z tego korzystać na PC, na pozostałych platformach to ponoć nie działa.