w

Escape From Tarkov znowu króluje na Twitch i dostaje nową, największą mapę w historii

Escape From Tarkov ponownie znalazło się wśród najpopularniejszych gier na Twitch.


Co robi Escape From Tarkov wśród topowych gier na Twitch? Wytłumaczenie jest bardzo proste. Twórcy po raz kolejny uruchomili dropy darmowych przedmiotów. W efekcie wiele kont po prostu ogląda kategorię gdzieś w tle z wyciszonym dźwiękiem.

I choć to można uznać za lekkie przekłamywania, to już nowa mapa zdecydowanie jest prawdziwa. Streets of Tarkov ma być największą mapą w historii gry.

Streets of Tarkov nową mapą

Podczas “PC Gaming Show” pokazano nowy zwiastun mapy, która według zapewnień twórców, ma być największym projektem do tej pory. Ulice Tarkova będą największą i najbardziej szczegółową lokacją. Jak dowiadujemy się z wypowiedzi deweloperów, jest to próba symulacji dużego, nowoczesnego miasta.

Video

Póki co udostępniono jedynie zwiastun, który robi wrażenie na wszystkich, nie tylko na fanach Tarkova. Oprócz tego gra otrzyma wiele różnych nowości. Aktualizacja, oznaczona jako 12.7 wprowadzi między innymi nowego bossa o nazwie Senator, który ma posiadać możliwość leczenia samego siebie.

Przypomnijmy, że cała gra funkcjonuje obecnie w wersji beta. Oznacza to tyle, że część funkcji nie musi jeszcze perfekcyjnie działać, a za możliwość testowania trzeba zapłacić. I to wcale nie tak mało, bo 34.99 euro.

DołączObserwuj
Więcej z Escape from Tarkov