w ,

Streamer pocisnął widzów, narzekających na ciemne Escape from Tarkow „To nie kolorowe Fortnite”

Escape from Tarkov jest obecnie numerem jeden na Twitch. Nie bez przyczyny, oglądając streamy można zdobywać darmowe przedmioty.


Escape from Tarkow to bardzo ciekawa produkcja, która zawładnęła Twitchem. Nikt się nie spodziewał, że możliwość zdobycia darmowych przedmiotów tak bardzo wpłynie na popularność tej rosyjskiej produkcji.

Od kilku dni Escape from Tarkow przebija nie tylko wszystkie gry, ale także kategorię „Rozmowy”, a to już naprawdę niezły wyczyn.

Streamer do oglądających

Coraz więcej osób próbuje swoich sił w Escape from Tarkow, stąd na niektórych transmisjach pojawiają się narzekania widzów. Większość z nich pisze o zbyt ciemnym obrazie co utrudnia oglądanie. DrLupo będący na gościnnym streamie u TimTheTatmana dość wyraźnie powiedział, dlaczego tym razem to widzowie powinni się dostosować.

Według streamera, to nie jest kolorowe Fortnite i ma po prostu taką grafikę. Ma być właśnie ciemne, by miało swój klimat.

W Polsce gra też powoli staje się coraz popularniejsza. Bycie na pierwszym miejscu Twitcha na pewno pomaga. Grę kupicie na oficjalnej stronie za około 111 złotych. Dość sporo, dlatego wcześniej trzeba trochę pooglądać i poczytać.

DołączObserwuj
Więcej z Escape from Tarkov