w ,

Co to jest Escape From Tarkov i dlaczego jest pierwsze na Twitch? Uruchomiono dropy

Escape From Tarkov to bardzo ciekawa gra, która do tej pory była głównie poza TOP 10 na Twitchu. Dzisiaj wszystko się zmieniło.


Escape From Tarkov na rynku jest już od kilku dobrych lat. Polega głównie na przetrwaniu i zdobywaniu kolejnych przedmiotów. To FPS utrzymany w klimatach MMO. Produkcja ostatnio staje się coraz popularniejsza, a obecnie osiągnęła swój szczyt na Twitchu.

Czym się wyróżnia? Zdecydowanie klimatem, który jest bardzo unikalny. Duży nacisk postawiono tutaj na realizm, także osoby, które uwielbiają PUBG powinny poczuć się jak w domu.

Dropy w Escape From Tarkov

Produkcja na Twitchu znalazła się na pierwszym miejscu za sprawą dropów. Za oglądanie ulubionych streamerów możemy zdobywać kolejne przedmioty w grze. To stąd Escape From Tarkov jest przed League of Legends, Fortnite i pozostałymi grami.

To naprawdę dobra okazja do rozpoczęcia swojej przygody z tą produkcją. Obecnie trwa 25% przecena i na Steam dorwiecie ją za około 111 złotych. Trochę trzeba wydać, dlatego najlepiej zacząć od oglądania streamów, czy poradników.

W Polsce grę streamuje dość mało osób, natomiast zagraniczni twórcy robią co mogą, by promować tytuł. Widać to właśnie po Twitchu.

Rozmowy standardowo na pierwszym miejscu, natomiast najchętniej oglądaną grą jest właśnie Escape From Tarkov.

DołączObserwuj
Więcej z Escape from Tarkov