w ,

Shroud o prawdziwym powodzie, dlaczego streamerzy grają w Escape from Tarkov

Escape from Tarkov szturmem wzięło Twitcha w bardzo ciekawym stylu pokazując, że darmowe przedmioty mogą zdziałać cuda.


Escape from Tarkov to świetna gra, natomiast bez swoich dropów z darmowymi przedmiotami raczej nie była zbyt chętnie oglądana. Po włączeniu dropów i zaangażowaniu streamerów, produkcja zyskała pierwsze miejsce na Twitchu i zaprezentowała się większemu gronu osób.

Teraz powstaje pytanie, czy Escape from Tarkov utrzyma swoją popularność bez opłacanych streamerów? Na to pytanie odpowiada Shroud.

Shroud o Escape from Tarkov

Shroud jest bardzo popularnym streamerem, który ostatecznie przeszedł z Twitch na Mixer, tam śledzi go zdecydowanie mniej osób, natomiast dalej jego opinia bardzo się liczy w całym community. Jak uważa streamer, obecnie twórcy transmitują tę grę tylko przez wzgląd na duże liczby.

Faktycznie, Escape from Tarkov nie jest typową produkcją, jaka wybijałaby się zupełnie naturalnie. Darmowe przedmioty i opłacanie twórców ewidentnie się opłaciło patrząc na popularność oraz liczbę graczy. Z drugiej strony, jak to będzie wyglądać po zakończeniu tej akcji? Czy społeczność po prostu zapomni? Dobre pytanie, na które odpowiedź poznamy już za kilkadziesiąt godzin.

DołączObserwuj
Więcej z Escape from Tarkov