w ,

Drugie życie Fall Guys. Epic właśnie kupiło Mediatonic, co to oznacza dla graczy Fortnite?

Takiej informacji chyba nikt się nie spodziewał. Epic właśnie potwierdziło zakup Mediatonic, studia odpowiedzialnego za Fall Guys.


Wszyscy doskonale kojarzą Fall Guys, Fasolki w pewnym momencie były niesamowicie popularne, później nie było już tak kolorowo. Brak nowości, walka z cheaterami dość mocno wpłynęły na Fall Guys.

W efekcie mimo tego, że Mediatonic obudziło się i zaczęło wydawać kolejne nowości, to już nikt ich za bardzo nie śledził. Teraz oficjalnie pojawiła się informacja o przejęciu Mediatonic przez Epic Games.

Co to oznacza?

Przede wszystkim rozwój, częstsze aktualizacje i nowości. Jest to także dobra wiadomość dla graczy Fortnite. Rocket League, które również zostało kupione przez Epic, miało już kilka współprac z Fortnite. Można się spodziewać, że tym razem będzie identycznie.

Niedługo zapewne zostaną dodane przedmioty kosmetyczne inspirowane Fall Guys bezpośrednio do Fortnite, być może stanie się to już w najbliższym sezonie – informacja o współpracy raczej nie została przekazana na chwilę przed startem 6 sezonu przez przypadek.

Przypomnijmy, że Fall Guys obecnie rozpoczyna 4 sezon, więc też zapewne coś tam się pojawi z Fortnite – produkcja Epic jest na tyle popularna, że spokojnie może kompletnie odmienić losy Fall Guys.

DołączObserwuj
Więcej z Fall Guys