w

Tak wygląda bicie rekordu świata w Fall Guys. Tak szybkiego przejścia poziomu w „fasolach” nie widzieliście

Rekord w Fall Guys, którego pobicie będzie praktycznie niemożliwe.


Fall Guys jest produkcją, która czasy swojej świetności ma już za sobą. Kiedy jednak gra otrzymała wersję Free2Play, udało jej się odżyć. Teraz pobity został jeden z rekordów, a profesjonalny gracz przeszedł mapę w 22 sekundy.

Wszystko bezbłędnie i bez najmniejszego potknięcia. Wykręcenie drugiego takiego czasu może nie być wykonalne. Z tego powodu warto to zobaczyć.

Hop, hop i koniec

Wydawać się może, że gierka z cukierkową grafiką i polegającą na przejściu map, o których marzyli fani różnych programów telewizyjnych pokroju Ninja Run czy też Fort Boyard, jest łatwa. Jednak do Full Guys rzeczywiście potrzebne są umiejętności. Szczególnie kiedy na przeszkodzie stają inni gracze i fikuśne maszynki, których jedynym zadaniem jest zepchnięcie gracza z mapy.

Z tym problemem świetnie poradził sobie profesjonalny gracz tego tytułu o nicku sxyd. W mediach społecznościowych pochwalił się on czasem przejścia mapki w nieco ponad 22 sekundy. Oto jak wyglądał run:

Video

Dokładnie 22 sekundy i 33 milisekundy. Tyle potrzebował sxyd, aby bez żadnego błędu przejść całą mapkę. Zapewne gracze widzący pierwszego zakwalifikowanego pomyśleli o cheaterze.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Fall Guys