w

Za tego skina G2 Esports zapłaciło blisko pół miliona złotych. Ale jest już trochę za późno

Reklama

2 stycznia w końcu gracze będą mieli okazję nabyć skina G2 Esports. Jest jednak pewien problem, mianowicie popularność Fall Guys.


Ninja oraz MrBeast otrzymali już swoje skiny w Fall Guys. Wszystko w ramach akcji charytatywnej, która miała miejsce już kilka dobrych miesięcy temu. Popularni twórcy zapłacili za skórki po 250 tysięcy dolarów, więc naprawdę niemałe kwoty.

Teraz dołącza do nich także G2 Esports, jedna z bardzo rozpoznawalnych drużyn esportowych, która w Polsce kojarzona jest przede wszystkim z Jankosem, polskim graczem League of Legends.

Skin G2 Esports w Fall Guys

Reklama

2021 rok G2 Esports będzie świętowało swoim własnym skinem w Fall Guys, natomiast jak zwracają fani drużyny, jest już po prostu za późno. Produkcja Mediatonic bardzo mocno straciła na popularności i mało kto w ogóle będzie miał okazję zagrać skórkę G2.

A szkoda, bo skórka wygląda naprawdę fajnie i w 2019 roku na pewno byłaby kompletnym hitem sprzedaży. Dzisiaj większość byłych już graczy Fall Guys może tylko na nią popatrzeć i skomentować pod nosem „no fajna, ale co z tego?”.

Mediatonic robi co może, by uratować swój tytuł. Nowe skórki, nowe mapy, nowe tryby gry. To wszystko jednak po prostu dzieje się za późno, a gracze wracają tylko i wyłącznie na start nowego sezonu, by chwilę później zwyczajnie zapomnieć o Fall Guys. Szczególnie, że gra znajduje się w hitach trendów Google na 2020 rok, więc naprawdę miała ogromny potencjał.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Fall Guys