w

Jak odebrać darmowe przedmioty do Fall Guys na start? Każdy może to zrobić już teraz

Mediatonic uruchomiło już wcześniejszą rejestrację, dzięki czemu każdy może zdobyć darmowe przedmioty jeszcze przed uruchomieniem wersji Free2Play.


Fall Guys oficjalnie przechodzi na model Free2Play. Oznacza to, że od 21 czerwca wszyscy zagrają za darmo. Co się zmieniło od czasów, gdy ostatnim razem byliście zainteresowani tą grą? Cóż, minęło w sumie 6 sezonów.

Mediatonic dodało całą masę różnego rodzaju funkcji, pojawiły się nowe mapy, nowe przedmioty kosmetyczne i mechaniki. Teraz, wraz z przejściem na darmowy model, rozpocznie się 7 sezon, nazwany także pierwszym, darmowym sezonem.

Jak odebrać darmowe przedmioty?

Zapowiedź 7. sezonu Fall Guys znajdziecie poniżej:

Video

Jeszcze przed nowym sezonem można dołączyć do pre-rejestracji i odebrać darmowe przedmioty. Czy warto? Jak najbardziej, bo mogą być one w miarę unikalne. W tym celu należy przejść na specjalną stronę Epic Games:

epicgames.com/fallguys/free-for-all-pre-registration

I dołączyć do rejestracji. Im więcej ludzi się zapisze, tym lepsze nagrody będą rozdane społeczności.

Czas jest do 20 czerwca, choć nagrody pojawią się na kontach graczy dopiero 27 czerwca. Jeżeli nie zapisaliście się jeszcze, to warto to zrobić. Kto wie, może Fall Guys ponownie zacznie być popularne.

DołączObserwuj
Więcej z Fall Guys