w

Jak odblokować darmową skórkę i 3 korony do Fall Guys w ramach Prime Gaming

Gracze Fall Guys dostali możliwość odbioru nowego “pakietu”.


Fall Guys nie jest już tak popularne, jak kiedyś, ale to się niedługo może zmienić. Przypomnijmy, że według niepotwierdzonych przecieków już niedługo do gry zostaną dodane przedmioty kosmetyczne związane z dwoma bardzo głośnymi tytułami.

Chodzi tutaj o Among Us i Fortnite. Za chwilę może się więc okazać, że produkcja Mediatonic na nowo zyska popularność i ponownie pojawi się w TOP 5 na Twitchu. Czy tak będzie, tego jeszcze nie wiadomo, natomiast wiadomo już, jak odebrać nowy pakiet z Prime Gaming.

Darmowe nagrody do Fall Guys za Prime Gaming

Prime to usługa, która daje dostęp nie tylko do Amazon Prime, ale także do różnych nagród do gier. Tym razem Amazon przygotował ofertę do Fall Guys. By ją odebrać, należy przejść na oficjalną stronę:

Następnie należy wybrać pierwszy pakiet i go zwyczajnie odebrać. W jego skład wchodzi skin oraz 3 korony. Oprócz tego wiadomo już, kiedy będą dodawane następne zestawy z kolejnymi przedmiotami.

Te mają być publikowane kolejno w:

  • Marcu
  • Kwietniu
  • Maju

Nie wiadomo jeszcze, co będą zawierać. Można się jednak spodziewać, że standardowo nadal Mediatonic będzie się trzymać koncepcji 3 koron i skórki.

DołączObserwuj
Więcej z Fall Guys