w

Skin SpongeBoba w Fortnite był zapowiedziany już kilka miesięcy temu? Mało kto to zauważył

Fanpage Grupa

SpongeBob to bardzo popularna postać, która faktycznie może zostać wprowadzona do Fortnite.


Dwa dni temu informowaliśmy o współpracy, jaką Epic ma podjąć ze studiem Paramount, które jest właścicielem Nickelodeon. Oznacza to, że niedługo do Fortnite może wejść wiele popularnych postaci z uniwersów znanym graczom z dzieciństwa.

Wśród potencjalnych kandydatów znajduje się również SpongeBob, choć przy nim na pewno zastanawiającą kwestią jest sama realizacja skórki lub innego dodatku kosmetycznego – postać oryginalnie nie jest przecież zbyt duża.

SpongeBob dostał już zwiastun nawiązujący do Fortnite

Okazuje się, że Nickelodeon nawiązał do Fortnite już kilka miesięcy temu. Było to przy okazji promocji gry Portal Chase. Nikt o tym nie wspominał, bo tak naprawdę nie było powodu. Wówczas SpongeBob w Fortnite budził po prostu śmiech.

Dzisiaj to się zmieniło. SpongeBob w obecnej sytuacji może zostać wprowadzony do gry, więc społeczność przypomina to nawiązanie z kilku miesięcy wstecz (dokładnie z listopada):

Mamy tutaj motyw busa bojowego, wiele postaci ze znanych uniwersów – być może była to pierwsza zapowiedź, pierwsze puszczenie oczka w stronę graczy Fortnite.

Najbardziej zastanawia samo przeniesienie SpongeBoba do Fortnite – w jaki sposób deweloperzy dopasowaliby jego kształt i wzrost. Przecież trafienie w prostokątnego skina byłoby zwyczajnie zbyt proste.