w

Czy tak będzie wyglądał logotyp GTA 6?

Choć nadal nie ma oficjalnych informacji na temat GTA 6, w sieci pojawiła się ciekawa grafika z logotypem.


Społeczność Reddita codziennie zaskakuje nowymi inicjatywami i pomysłowością. Jeden z użytkowników, ukrywający się pod nazwą echmcech, stworzył przykładowy logotyp dla najnowszej części GTA 6.

Wcześniej logotyp został wstawiony ze znacznie gorszą jakością jako zdjęcie z telefonu – miało to przekonywać graczy, że jest to przeciek. Ostatecznie to jednak tylko koncept.

“Epickie”, “Wygląda świetnie” – z taką opinią spotkał się logotyp stworzony przez użytkownika portalu Reddit

Grafika stworzona przez echmcech spotkała się w większości z naprawdę pozytywnym odbiorem, co można zauważyć po sekcji komentarzy. W branży gier komputerowych zdarzały się już przypadki, w których producent kupował pomysły stworzone przez społeczność graczy. Szansa, aby tak podobnie stało się i w tym przypadku jest bardzo minimalna… Mimo to – czas pokaże.

fot. Reddit

Na pewno sytuacja, w której Rockstar skorzystałby z logotypu wykonanego przez fana wzbudziłaby jeszcze większe zainteresowanie grą, zwłaszcza na takich portalach jakim jest Reddit. Dowiodłaby również, iż producent naprawdę interesuje się swoją społecznością i jest wśród niej.

Póki co nie ma żadnych oficjalnych informacji na temat tego, jak może wyglądać logotyp. Faktycznie, propozycja jest na tyle dobra, że mogła zostać uznana jako oficjalna. Wiele w temacie nie da się wymyślić, więc pewnie nowe Grand Theft Auto będzie sygnowane czymś podobnym.