Duży przeciek GTA 6 pojawia się po ogłoszeniu nowej oferty pracy w Rockstar Games

GTA

Reklama

Pojawił się nowy przeciek dotyczący GTA 6. Tym razem chodzi o nową ofertę pracy w Rockstar Games.


GTA 6 jest tytułem wyczekiwanym od wielu lat, lecz deweloperzy jeszcze nie podali graczom żadnych konkretów na temat gry.

Co więcej, tytuł jeszcze nie został nawet zapowiedziany, jednak mimo to społeczność nieustannie poszukuje jakichkolwiek wskazówek, które zapowiadałyby nadejście produkcji. Pojawił się nowy przeciek, który łączy się z innym, który fani poznali w przeszłości. O co chodzi?

Ten przeciek łączy się poprzednimi na temat GTA 6

Reklama

W przeszłości pojawiły się pewne przecieki, według których GTA 6 będzie miało ogromną kampanię marketingową, która obejmie wydarzenia na żywo w GTA: Online. Jest to istotne, gdyż całkiem niedawno deweloperzy opublikowali ofertę pracy dla koordynatora operacji na żywo. Wydaje się, że ma to ze sobą bezpośredni związek i zwiastuje nadchodzące informacje na temat szóstej części produkcji.

Reklama

W opisie stanowisko można przeczytać, że:

Ta rola będzie odpowiedzialna za realizację wszystkich kampanii marketingowych w grze dla Red Dead Online i Grand Theft Auto Online. Jest to pełnoetatowe, stałe stanowisko w naszym studiu w Soho na Manhattanie

Ogłoszenie GTA 6 za pośrednictwem wydarzenia w świecie GTA: Online byłoby naprawdę odważnym posunięciem, które wzbudziłoby ogromne emocje wśród społeczności. Taka opcja wydaje się być naprawdę atrakcyjna i prawdopodobna, zwłaszcza że inni producenci już realizowali podobne inicjatywy.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej