w

Easter Egg z GTA 5 ze wskazówką o lokacji GTA 6. Zgadza się z poprzednimi

Plotki i domysły na temat GTA 6 nie cichną. Tym razem gracze są przekonani, że znaleźli kolejną wskazówkę.


Społeczność Grand Theft Auto zachęcona dotychczasowymi wskazówkami, jeszcze raz zaczęła przeszukiwać wszystkie możliwe zakątki świata GTA 5. Po wielu dniach od ostatnich odkryć znaleziono małego Easter Egga i jak uważają gracze, potencjalną wskazówkę o lokalizacji nadchodzącej części.

Tym razem chodzi o jeden z bilbordów i reklamę, która podejrzanie wspomina zarówno liczbę „6”, jak i konkretne lokacje.

Kolejna wskazówka o GTA 6

Na tym etapie osoby poszukujące poszlak nie mają wątpliwości, że używanie akurat liczby „6” nie jest przypadkiem. Jak pisze użytkownik Reddita o nicku MrBurpAlot „Mogli użyć jakiejkolwiek liczby, czemu nie 5, 3, czy 7?” Faktycznie, na jednym z bilbordów podejrzanie nawiązujących do tematu przemytu pojawia się liczba sześć. Szybko okazuje się, że to nie koniec.

Po wejściu na podaną stronę internetową, pokazuje nam się informacja o konkretnej lokalizacji. Tym razem również przypadkowo znajdujemy tam Południową i Środkową Amerykę – gdzieś to już słyszeliśmy.

Natomiast sponsorem ma być „Adios Airlines”. Linia lotnicza z Puerto Rico. To wszystko dziwnie składa się w jedną całość z poprzednimi informacjami. Nie wiadomo jednak, czy faktycznie to coś oznacza.

Oficjalnie nie ma żadnych informacji na temat GTA 6 oprócz tego, że aktor głosowy nie chce mieć z tym tytułem nic wspólnego. Rockstar to jednak studio znane z tego, że zostawia bardzo często nieoczywiste wskazówki, które dopiero po czasie nabierają sensu.

DołączObserwuj
Więcej z GTA