w

Godzina materiałów z GTA 6. Wielki wyciek ujawnia takie rzeczy, jak postacie, mapa, pojazdy

W sieci znalazły się skrawki filmów prezentujących rozgrywkę z Grand Theft Auto 6. W sumie po sklejeniu wszystkich materiałów wychodzi dobra godzina gameplay’u.


Wyciek ponoć pochodzi z wersji deweloperskiej, rozgrywka podobno została nagrana na konsoli Playstation 4. Widać tutaj praktycznie wszystko. Oprócz tego gracze dowiadują się, że będą grać dwoma postaciami. Żeńska ma na imię Lucia, natomiast męska Jason.

Część z tych filmów to ewidentne testy zachowania się postaci, obiektów etc. Reszta to czysta rozgrywka. Filmy te naturalnie są usuwane, natomiast można je spokojnie znaleźć na Twitterze pod tagiem GTA6, lub po prostu na Youtube.

Godzina gameplay’u z GTA 6

Łącznie materiały, jakie wyciekły trwają około 53 minut. Większość to niestety tylko testy, ale jest kilka fragmentów, gdzie faktycznie widać rozgrywkę. Oczywiście standardowo jest to przeciek, więc trzeba do tego podchodzić z ogromnym dystansem. Istnieje przecież szansa, że to troll, wczesna wersja, albo jakiś porzucony projekt innego studia.

Ludzie co chwilę wynajdują różnego rodzaju smaczki, więc temat tych przecieków będzie wałkowany nawet nie dni, a miesiące. Jest tam mnóstwo mniejszych i większych podpowiedzi odnośnie tego, czego się spodziewać.

Rozgrywka:

Video

Video

Fragmenty na pewno będą dostępne w sieci, o ile nie zostaną masowo zdjęte. Na dzisiaj wszystko to funkcjonuje jako przeciek o GTA 6, ale tak, jak pisaliśmy – nie ma ku temu oficjalnego potwierdzenia.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z GTA