w

GTA 6: Nawet jeden z najbardziej znanych aktorów filmów dla dorosłych prosi Rockstar o wydanie nowej gry

GTA 6 to temat niemalże mityczny, niby powstaje, niby trwają testy, niby Rockstar zatrudnia kolejne osoby do produkcji “niezapowiedzianego projektu”, ale tak naprawdę sami gracze nie wiedzą kompletnie nic.


Śledzenie informacji o GTA 6 jest naprawdę karkołomne. Głównie dlatego, że połowa wiadomości to domysły, a połowa to przecieki. Od kilku dobrych miesięcy społeczność próbuje bazować na poszlakach i małych sygnałach od Rockstara, ale nie zaprowadziło to graczy w żadne konkretne miejsce.

Nic więc dziwnego, że niecierpliwią się już chyba wszyscy, który mieli cokolwiek wspólnego z Grand Theft Auto. Do nich należy między innymi jeden z najpopularniejszych aktorów z filmów dla dorosłych, który wystosował specjalną wiadomość do twórców GTA.

“Tu Wasz ulubiony doktor, prawnik, nauczyciel, hydraulik”

Wśród graczy zrobiło się głośno o wiadomości, jaką nagrał gość, którego na pewno będziecie kojarzyć.

“Co tam Rockstar Games? Tu Wasz ulubiony doktor, prawnik, nauczyciel, hydraulik, astronauta i gracz” – takimi słowami wita się Johnny, dalej prosząc o to, by deweloperzy wypuścili już GTA 6.

Widać, że czekają już dosłownie wszyscy, niezależnie od branży. I choć GTA nadal świetnie sobie radzi, jeżeli chodzi o oglądalność, to osoby niezainteresowane przykładowo RP i wersję Online odczuwają coraz większą pustkę po “piątce”.

GTA NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANĄ GRĄ W CIĄGU 30 OSTATNICH DNI NA TWITCHU

W końcu GTA 5 wyszło oficjalnie na konsole w 2013 roku, czyli już osiem dobrych lat temu. Co prawda GTA Online nadal jest aktualizowane i trzyma się świetnie, to jednak gracze chcieliby zobaczyć, co tam knuje Rockstar i nad czym pracowano przez ostatnie lata.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z GTA