w

GTA 6: Rockstar zapowiada niespodziankę w swoim ogłoszeniu, która ma się pojawić w tym roku

Rockstar ogłasza sezon z licznymi nagrodami dla użytkowników


Producenci GTA drażnią się z graczami, którzy oczekują na ogłoszenie rozpoczęcia prac nad kolejną częścią serii Grand Theft Auto i ogłaszają, że przygotowują sezon z licznymi nagrodami i atrakcjami. Być może deweloperzy chcieli w ten sposób zasugerować, iż w najbliższym czasie nie myślą o tworzeniu szóstki?

Twórcy GTA 5 przekonują o momencie świetności swojej produkcji

W wydanym oświadczeniu możemy przeczytać, iż ostatnie dwie kolosalne aktualizacje dotyczące kasyna do GTA Online, spowodowały, że w okresie świątecznym gra osiągnęła rekordową liczbę graczy w trybie multiplayer.

W ramach podziękowań za owe sukcesy, producenci postanowili wynagrodzić swoich graczy oferując ogromne premie, jak choćby możliwość zdobycia w sumie 2 milionów wirtualnej waluty za zagranie między 30 stycznia a 5 lutym i między 6 a 12 lutym.

Nadchodząca niespodzianka od Rockstar

To jednak nie to wzbudziło ogromną ciekawość graczy. W oficjalnym komunikacie możemy znaleźć informację o czekających nas niespodziankach.

Oba światy wciąż też się rozwijają i ewoluują wraz z dodawaniem nowych trybów rozgrywki i historii, a w nadchodzącym roku mamy dla Was jeszcze więcej niespodzianek.

Gracze nieśmiało podejrzewają, że chodzi tutaj o kolejną część Grand Theft Auto, która może zostać ogłoszona jeszcze w tym roku. Faktycznie zgadzałoby się to z poprzednimi doniesieniami o poszukiwaniu osób od zwiastunów, czy budowaniu marki.

DołączObserwuj
Więcej z GTA