w

GTA 6: Według przecieków Rockstar skontaktował się z artystami w sprawie nowej muzyki Vice City

GTA 6 jednak w Vice City? Podobno Rockstar skontaktował się z artystami w sprawie nowej oprawy muzycznej Vice City.


Od premiery Grand Theft Auto 5 minęło już 7 lat. Produkcja stała się już jedną z najlepiej sprzedających się gier wideo wszechczasów. Nie dziwi więc fakt, iż zagorzali fanii serii z niecierpliwością wyczekuję “Szóstki”.

Wiele mówiło się, iż miejscem akcji GTA 6 ma być Vice City. Okazuje, że to może być prawdą, ponieważ według kolejnych plotek Rockstar zamówiło oprawę muzyczną w stylu właśnie tej gry.

O działaniach Rockstara, które mają na celu załatwienie muzyki do GTA VI poinformował solowy projekt Electro Synth

“Vector Hold” jest opisywany na Twitterze, jako solowy projekt Electro Synth w stylu retro z lat 80 ubiegłego wieku. W jednym z wpisów na tym koncie poinformowano, że Rockstar kontaktuje się z wieloma artystami Synthwave.

W poprzednich częściach serii GTA mogliśmy korzystać z wielu stacji radiowych, zatem chęć pozyskania przez Rockstar utworów nie byłoby dużym zaskoczeniem. Co więcej wszystko wskazuje na to, że miejscem akcji “Szóstki” będzie właśnie Vice City.

Sam post został usunięty, zatem całą informację należy potraktować z przymrużeniem oka. Możliwe, iż Rockstar pracuje nad innym, niepowiązanym projektem.

DołączObserwuj
Więcej z GTA