w

GTA Vice City powróciło. Remaster cieszy oko wymagających graczy

Dzisiaj Vice City wywołuje uśmiech wielu graczy, to właśnie ta produkcja była przez wiele lat uznawana, jako ta najlepsza część Grand Theft Auto.


Społeczność GTA ma niesamowicie rozwiniętą scenę modderską, to dzięki niej było możliwe stworzenie nowej, odświeżonej wersji Vice City. Zupełnie nowa grafika, przeniesiona wprost z GTA 5 spokojnie spełni oczekiwania tych nawet najbardziej wymagających graczy.

Czy jednak warto wskrzeszać takie klasyki i udoskonalać graficznie? Klimat Vice City był czymś nie do podrobienia. Jak wskazuje społeczność, tutaj wygląda to momentami sztucznie, zbyt sztucznie.

GTA Vice City Remastered 2020

W opisie mamy podany link z całą instrukcją, gdybyście chcieli sprawdzić, czy Wasz pecet sobie poradzi. Jak czytamy, jest to pełny port VC do GTA 5 z nowymi modelami, poprawionymi efektami i szczegółami w stylu działającej sygnalizacji drogowej.

Na pewno ciekawostka dla prawdziwych fanów serii. Może to być dobry wstęp przed oficjalnym ogłoszeniem „szóstki”, która według nieoficjalnych przecieków ma mieć sporo wspólnego z Vice City.

DołączObserwuj
Więcej z GTA