w

Nowa okładka GTA 6 pojawiła się w kategorii na Twitchu, wywołując ogromne emocje. Skąd Twitch ją ma?

Na Twitchu pojawiła się okładka nowej części Grand Theft Auto. Oczywiście nie wszyscy muszą wiedzieć, jak to na TTV działa, więc szybko w sieci rozprzestrzeniło się trochę błędnych informacji.


Na Twitchu jest cała masa gier i kategorii. Wśród nich znalazło się ostatnio GTA 6 z pełną nazwą “Grand Theft Auto VI”.

Sama ta informacja wywołała wiele emocji, bo w teorii pokazuje, jak będzie wyglądać nowa okładka GTA 6. Problem w tym, że nie jest to oficjalna grafika, a sama kategoria niewiele zmienia.

O co tutaj chodzi?

Sama kategoria na ten moment nie potwierdza niczego ponad to, co ujawniło samo Rockstar. Wiadomo, że kolejna część powstaje. Okładka to już co innego. Jej ujawnienie byłoby bardzo emocjonujące i takie jest dla osób, które nie znają zasady działania Twitcha.

Twitch bierze okładki z IGDB, serwisu, który każdy może dowolnie edytować. Oznacza to, że okładka jest wytworem fanowskim.

To coś, co widzieliśmy już wcześniej. Żeby tego było mało, grafika pod napisem jest stworzona na bazie stockowego zdjęcia.

Na okładkę czy konkretniejsze informacje trzeba poczekać. Na razie wszyscy błądzą we mgle, łapiąc się każdej możliwej drobnostki.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z GTA