w

Przeciek udowadnia, że mapa w GTA 6 będzie naprawdę duża. Rozbudowane przedmieścia

Reklama

Gracze dopatrzyli się ciekawego szczegółu w przeciekach, jakie pojawiły się już jakiś czas temu.


W tym momencie nie ma zbyt wielu nowych informacji odnośnie samego GTA 6, dlatego społeczność mieli przecieki, jakie wyszły już jakiś czas temu. Niektóre uwagi są bardzo interesujące, inne znikają w gąszczu postów z propozycjami dla Rockstara, prośbami etc.

Tym razem na podstawie przecieku gracze doszli do wniosku, że mapa naprawdę będzie duża, już całkowicie abstrahując od potencjalnych szkiców, domysłów, teorii.

Rozbudowane przedmieścia w GTA 6

Reklama

Wygląda na to, że główne miasta w GTA 6 będą otoczone nie tylko klasycznymi już plażami, ale także dużymi przedmieściami.

Pomiędzy wysokimi budynkami a miejscem, w którym obecnie przebywa postać, znajduje się ogromna zatoka. Ogromne budynki znajdują się w Vice Beach, postać stoi na kontynencie. – pisze jeden z graczy, komentując wpis na Reddicie dotyczący mapy.

Jest to odpowiedź na oryginalny wpis odnośnie tego, że w teorii postać jest naprawdę daleko od głównego miasta, a dalej widać wysokie budynki. W GTA 5 oznaczałoby to opuszczenie tej miejskiej strefy.

To dobry znak, ale nie jakiś niesamowicie przełomowy. Wiadomo, że mapa w GTA 6 będzie duża, to jest tylko dodatkowy kamyczek świadczący o tym, że zdecydowanie jest na co czekać.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z GTA