w

Remastery trylogii GTA mają nową datę premiery. Leakerzy zasmucili czekających graczy

Wszyscy fani Grand Theft Auto czekają na dwie rzeczy – oficjalne ogłoszenie GTA 6 oraz remastery trzech klasycznych gier z serii GTA.


Źródła bliskie Kotaku już jakiś czas temu potwierdziły, że w tym momencie Rockstar pracuje nad remasterami takich gier, jak:

  • GTA III,
  • GTA Vice City,
  • GTA San Andreas.

Informacje te zgadzały się ze wcześniejszymi przeciekami, więc wszyscy zaczęli się naprawdę cieszyć, szczególnie że pierwsze daty premiery były bardzo optymistyczne. Leakerzy przekazywali, że zestawu trzech gier należy się spodziewać gdzieś w okolicach października lub listopada.

Niestety, trzeba będzie poczekać dłużej

Wszystko jednak wskazuje, że 2021 rok raczej jest już nieaktualny. Jeden z popularnych insiderów wprost stwierdził, że wszystkie wiadomości o trylogii są poprawne poza jedną – datą wydania. Tom Henderson jest przekonany, że mowa tutaj o 2022 roku.

Czyli kolejna osoba potwierdza dotychczasowe doniesienia. Niestety, wygląda na to, że i tak trzeba będzie czekać dłużej, niż się wydawało. Take-Two w ostatnich miesiącach kilkukrotnie nawiązywało w swoich komunikatach do „powrotu do korzeni”, więc tak naprawdę wystarczy już tylko czekać na oficjalną zapowiedź.

Cała trylogia ma być dostępna do kupienia w jednym, dużym pakiecie. Póki co nie wiadomo, czy będą tutaj obowiązywać jakiekolwiek ograniczenia w kwestii dostępności remasterów na jakichkolwiek platformach. Z Epic Games na rynku nigdy nic nie wiadomo.

DołączObserwuj
Więcej z GTA