w

Rockstar anulował Bully 2, aby skupić się na GTA 6. Tak twierdzą nowe przecieki

GTA 6 może pojawić się szybciej, niż się wydaje. Deweloperzy podobno anulowali pracę nad Bully 2.


Jeszcze 10 miesięcy temu Rockstar zostawiał wskazówki, które wydawały się zapowiadać tytuł Bully 2, o czym informowaliśmy w naszym serwisie. Według najnowszych przecieków wszystko wskazuje na to, że produkcja została anulowana. Powodem ma być chęć skoncentrowania swoich sił na szóstej odsłonie Grand Theft Auto.

Co jeszcze wiemy od leakerów?

Bully 2 był prawdopodobnie w fazie rozwoju, jednak deweloperzy po raz trzeci uznali, że inne projekty są ważniejsze i postanowili odpuścić. Takie informacje opublikowało dwóch znanych leakerów, którzy posiadają znaczącą wiedzę na temat Rockstara – Tez2 oraz Yan2295.

Jeśli informatorzy nie mijają się z prawdą, to oznacza to, że programiści przyśpieszyli prace nad GTA 6. W związku z tym premiera tytułu może pojawić się zdecydowanie szybciej, a już na pewno w ciągu najbliższych lat.

Warto jednak pamiętać, że Rockstar wciąż ma sporo pracy, gdyż między innymi rozwija GTA Online, co może potwierdzać spora aktualizacja The Cayo Perico Heist. “Piątka” w 2021 roku ma trafić na konsole najnowszej generacji.