w

Rockstar mocno się przykłada do GTA 6. Wnętrza samochodów idealnie to potwierdzają

Dzięki przeciekom wiadomo, jak na tym etapie wyglądają wnętrza wybranych samochodów.


Ile razy podczas normalnej rozgrywki przyglądaliście się wnętrzu jakiegoś samochodu w poprzednich GTA? Większość robiła to raczej rzadko. Tymczasem przecieki pokazują, że nawet do takich detali Rockstar mocno się przykłada.

Oczywiście będzie tylko lepiej, bo na razie mówimy tutaj o niekontrolowanym przez Rockstar wycieku, który nie miał ujrzeć światła dziennego.

Ilość detali w pojazdach

Ilość detali może świadczyć o tym, z jaką dokładnością deweloperzy i naturalnie artyści podchodzą do powierzonych im zadań. Nadal nie wiadomo niestety, kiedy można się spodziewać efektów tych wszystkich prac.

Ciekawe, że każdy element, który nawet niekoniecznie musi być ruchomy i tak da się w jakiś sposób aktywować. Zapewne nie będzie to w żaden sposób przydatne podczas normalnej rozgrywki, ale być może podczas jakichś cutscenek, ewentualnie widoku POV – możliwość zasłonięcia sobie daszka na pewno wiele osób ucieszy.

Jedyne, na co gracze mają nadzieje, to lepsza kamera z perspektywy pierwszej osoby, która będzie w stanie oddać ten świat.

DołączObserwuj
Więcej z GTA