w

Rockstar przedwcześnie wypuścił oficjalny trailer do GTA 6. Znamy już datę premiery

Rockstar postanowił wypuścić pierwszy trailer do GTA 6 kilkanaście godzin wcześniej, niż planowano.


Na GTA 6 czeka praktycznie cały świat już od dobrych kilku lat. Nic więc dziwnego, że kiedy Rockstar zaplanował wypuszczenie pierwszego zwiastuna do gry, wszystkie oczy skierowały się na YouTube.

Początkowo trailer do najnowszego Grand Theft Auto 6 miał zostać wypuszczony 5 grudnia o godz. 15:00 polskiego czasu, jednak według źródeł nastąpiły pewne komplikacje. W rezultacie Rockstar postanowił wypuścić zwiastun już teraz.

Oficjalny trailer do GTA 6

Jak poinformowało samo Rockstar poprzez swoje konto na X, oficjalny zwiastun do długo wyczekiwanego GTA 6 został zleakowany przez pewne źródła. Z tego powodu twórcy postanowili zrobić to już oficjalnie.

Przypomnijmy, że trailer miał się pojawić na kanale YouTube Rockstara dzisiaj, tj. 5 grudnia, o godzinie 15:00 polskiego czasu, 9:00 czasu ET. W rezultacie deweloperzy wrzucili trailer na kilka minut po północy, czyli 15 godzin przed planowaną datą.

Tak prezentuje się pierwszy oficjalny zwiastun do GTA 6:

Video

YT: https://www.youtube.com/watch?v=QdBZY2fkU-0

Na czas pisania newsa (godz. 1:30), czyli godzinę po wypuszczeniu trailera, sam wpis na X zobaczyło prawie 30 milionów osób, zaś trailer na YouTube został obejrzany już ponad milion razy.

Wiadomo jednak, że w przypadku tak wyczekiwanych premier platforma nie jest w stanie zliczać wszystkich wyświetleń w tak szybkim tempie, a więc oficjalna liczba może być już o wiele większa. Wszystkiego jednak dowiemy się trochę później.

Oprócz samego trailera dostaliśmy też oficjalną datę premiery gry – 2025 rok. To i tak wcześniej, niż przypuszczano, jednak warto wziąć tę informację z dystansem. Tego typu gry potrafią mocno przesuwać się w czasie (a raczej nikt nie chciałby powtórki z Cyberpunka 2077).

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z GTA