w

Rockstar uznał, że zamiast GTA 6, lepiej wydać GTA 5 na VR? Gracze poirytowani taką decyzją

Zaktualizowana wersja kultowego GTA V będzie dostępna w  VR?


Rockstar Games jakiś czas temu potwierdziło, że Grand Theft Auto V zostanie wydane na konsolę PS5. Pomimo tego, iż gracze wyśmiali dewelopera, który wciąż próbuje sprzedać mający 7 lat produkt, wydawać się może, że to jednak nie będzie klasyczna i ograna przez miliony wersja gry, a ulepszona o wirtualną rzeczywistość.

GTA V w wersji VR?

Wydana w 2013 roku najnowsza część z popularnej serii Grand Theft Auto cały czas cieszy się ogromną popularnością. Dostrzega to deweloper i ogłasza, że „piątka” będzie dostępna na konsolach najnowszej generacji od Sony, z czego śmieją się gracze z miliarderem Elonem Muskiem na czele.

Przypomnijmy, że wszyscy liczyli na zapowiedź kolejnej części gry, a nie odgrzewanie ponownie tego samego produktu w innym opakowaniu. Widać, że nastroje graczy są stosunkowo słabe, przynajmniej tych, którzy liczyli na przełom w temacie GTA 6.

Teraz okazuje się, że studio odpowiedzialne za L.A. Noire: The VR Case Files przygotowuje się do nowego projektu z otwartym światem. Trudno powiedzieć, czy jest to ten “przełom”, którego oczekuje społeczność. Chodzić tu może bowiem ponownie o piątkę, ale w VR.

Po ukończeniu dobrze przyjętego L.A. Nore: The V.R Case Files, przygotowujemy się teraz do nowego projektu, tytułu AAA z otwartym światem w VR dla Rockstar. 2020 jest naszym 7 rokiem współpracy z Rockstar w Sydney i cieszymy się z tego przełomowego projektu.

Pomimo tego, iż nie potwierdzono dokładnego tytułu, którym zajmie się Video Games Deluxe, powstało wiele spekulacji na ten temat. Skoro czołowi pracownicy zajęci są przenoszeniem GTA V do PlayStation 5, dodatek w postaci wirtualnej rzeczywistości może być strzałem w dziesiątkę, który znów napędzi sprzedaż i pozwoli na ponowne sprzedanie perełki Rockstara. Pamiętajmy, że to tylko teorie, a nie potwierdzone informacje, a VGD może pracować nad czymś kompletnie innym.

DołączObserwuj
Więcej z GTA