w

Rockstar wczoraj zaktualizował strony GTA 6. Ogłoszenie faktycznie na horyzoncie

Do tej pory wszystkie informacje o GTA 6 bazowały głównie na przeciekach. Rzeczywiście jednak coś w temacie zdaje się ruszać.

Reklama


GTA 6 staje się coraz gorętszym tematem. Niedawno Rockstar zapewniał, że pomimo trwającej na świecie sytuacji, dalej wszystkie prace są prowadzone.

Zdaje się to potwierdzać aktualizacja stron internetowych, należącej do Rockstara o adresach kolejno ” GTAVI.com” oraz „GTA6.com”.

Rockstar po cichu aktualizuje strony GTA 6

Oficjalne strony GTA 6 zostały zaktualizowane i nie przekierowują już graczy do głównej strony Rockstara. Teraz wchodząc na nie widzimy klasyczny błąd.

Zmiany dokonano zaledwie wczoraj. Może to oznaczać, że rozpoczęła się praca nad oficjalnymi stronami, ewentualnie wszystko jest już wdrażane.

Oczywiście, nie można tego traktować jako zapowiedzi, natomiast po co Rockstar miałoby kombinować coś z oficjalnymi domenami, gdyby nie chciało się przygotowywać do premiery?

Trudno powiedzieć, ile czasu dzieli nas od oficjalnych zapowiedzi. Spekuluje się, że te powinny się pojawić w połowie roku. Rockstar natomiast nigdzie tego nie potwierdził.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z GTA