w ,

Scena 18+ na polskim streamie z GTA RP, którą będziecie musieli rozchodzić i to kilka razy

GTA RP jest pełne niezręcznych sytuacji i dziwnych akcji, po których trzeba się przejść kilka razy po pokoju, ale to już wyższy poziom.


Scen 18+ podczas odgrywania GTA RP było w przeszłości całkiem sporo, ale nigdy nie stawały się one jakieś niesamowicie popularne. Samo Grand Theft Auto nie było tak chętnie oglądane. To się jednak zmieniło.

I to na tyle, że klipy pojawiają się tak samo na facebookowych grupach, jak i TikToku, czy po prostu w TOP popularnych samego Twitcha.

18+ podczas GTA RP

Niektórych klipów nie da się już odzobaczyć, przed czym ostrzegamy. Ten konkretny został nagrany podczas transmisji stosunkowo małego streamera “nietoperzbyku”, przedstawia scenę 18+, która później znalazła się na TikToku z podpisem “Typowe GTA RP na Twitchu jest typowe”.

Klip: https://www.twitch.tv/nietoperzbyku

Czy coś takiego według regulaminu Twitcha jest dozwolone? Oczywiście, że nie. Streamerzy byli banowani za przejawy 18+ podczas swoich transmisji z GTA RP, tutaj jednak mówimy o niezbyt popularnych streamach, które ogląda średnio 158 osób. Nie ma więc mowy o reportowaniu.