w

Skąd informacje o remasterach GTA 3, GTA Vice City i GTA San Andreas? Kiedy mogą wyjść?

W sieci zawrzało od informacji odnośnie potencjalnych remasterów klasycznych GTA.


Obecnie remastery są niesamowicie popularnym sposobem deweloperów na odświeżenie swoich starszych produkcji i zainteresowanie tymi nowymi. Remaster trylogii GTA na pewno dodałby skrzydeł GTA Online, dlatego te informacje choć niepotwierdzone, to zdają się mieć wiele sensu.

Dlaczego w ogóle zaczęto mówić o remasterach? Wszystko za sprawą fanowskiego forum gtaforums.com, które jest jednym z najbardziej szanowanych miejsc w sieci, jeżeli chodzi o tematykę GTA.

„Soon”, od tego wszystko się zaczęło

Jeden z szanowanych członków społeczności, posiadający oznaczenie „Staff” napisał krótki wpis zawierający tylko jedno słowo „Soon”. Krótko potem użytkownik dostał odpowiedź od „WildBrick 142”, że próbuje leakować w nieodpowiednim dziale. Temat zawierał takie tagi, jak GTA III, GTA VC and GTA SA, sugerujące, że chodzi tutaj o trylogię GTA.

Tutaj robi się naprawdę ciekawie. Mach1bud odpowiedział na pytania społeczności informując, że spodziewa się czegoś w mniej, niż 90 dni. Kolejne wiadomości tylko podgrzały atmosferę.

Co ciekawe, jeden z administratorów forum (Uni) kilka dni temu na swoim Twitterze umieścił wpis z Shark Cardami, na których widnieją bardzo konkretne daty – 2001/2002/2004.

Nie można oczywiście tego traktować, jako czegoś potwierdzonego. To konkretne forum jest jednak bardzo szanowane i raczej nie pojawiają się tam tego typu plotki pochodzące prosto od administracji. Jak zwykle trzeba podchodzić do tego z dystansem, natomiast rzeczywiście sprawa wywołała duże emocje wśród wszystkich graczy GTA.

DołączObserwuj
Więcej z GTA