w

Ta wiadomość o GTA 6 akurat mocno cieszy. Wszyscy inni bardzo zostali w tyle

O GTA 6 mówi się bardzo dużo, choć gra nawet nie wyszła. Nie ma także daty premiery, a wszystko bazuje tylko na przeciekach lub podsumowaniach finansowych.


Czasami jednak z tych przecieków czy podsumowań można wyciągnąć ciekawe wnioski. Tak jest w tym przypadku. Okazuje się, że GTA 6 zostawiło wszystkich innych daleko w tyle, jeżeli chodzi o nakłady finansowe.

Rockstar czy też Take2 nie zamierza oszczędzać i to akurat bardzo dobra wiadomość. Nie ma tu miejsca na przyspieszanie produkcji czy błędy. Wiadomo, że na deweloperach spoczywa ogromna presja, która jak się okazuje, jest bardzo dobrze wynagradzana.

To najdroższa gra w historii

Jak czytamy w mediach społecznościowych, budżet na GTA 6 to od miliarda do dwóch miliardów dolarów. Rozstrzał ogromny, ale i wystarczający, by stwierdzić, że wszystkie inne gry zostały prześcignięte.

Bardzo dobrze świadczy to o twórcach i osobach odpowiedzialnych za projekt, które wiedzą, że za jakością musi iść też pieniądz. Oczywiście wszystko to zapewne zwróci się z nawiązką, ale i tak może robić to wrażenie.

DołączObserwuj
Więcej z GTA