w

Ten przeciek rozczaruje każdego, kto ze niecierpliwieniem czeka na GTA 6. A to dopiero początek roku

Ten przeciek dotyczący GTA 6 rozczaruje każdego, kto czeka na nową odsłonę gangsterskiej serii Rockstar Games.


Grand Theft Auto 6 było jedną z najbardziej oczekiwanych gier na świecie, jeszcze zanim jej produkcję potwierdzili deweloperzy. W związku z tym nie dziwi fakt, że społeczność bardzo chciałaby zobaczyć jakiekolwiek zwiastuny lub bardziej szczegółowe informacje na temat nadchodzącej gry.

Niestety, ostatnie przecieki przekazują jednak niezbyt optymistyczne wiadomości dla fanów GTA. Jak się okazuje, przynajmniej przez rok nie zobaczymy żadnych nowych informacji ani zwiastunów.

Brak jakichkolwiek informacji

Jak napisał w swoich mediach społecznościowych jeden z leakerów GTA, AccountNGT, w najbliższym czasie raczej nie warto oczekiwać jakichkolwiek informacji na temat „Szóstki”. W jego opinii takowe zostaną przekazane najwcześniej pod koniec bieżącego roku:

Jakieś newsy na temat następnego GTA? – napisał jeden z zaciekawionych fanów do leakera

Nie oczekuj żadnych newsów przed końcem roku – odpowiedział AccountNGT.

Informacja ta nie jest optymistyczna dla fanów GTA, ponieważ oznacza to, że tytuł zostanie wydany dopiero w 2023 roku lub nawet później. Z drugiej strony wiadomość tę należy brać z przymrużeniem oka, ponieważ istnieje szansa, że leaker się pomylił lub Rockstar po prostu zmieni swoje plany.

W chwili obecnej deweloperzy nieustannie milczą i nic nie wskazuje na to, aby w najbliższych tygodniach lub miesiącach miało się to zmienić.

DołączObserwuj
Więcej z GTA