w

Według przecieków, GTA 5 będzie za darmo od jutra na Epic Store. Jak pobrać?

deals.gg

Źródła donoszą, że już jutro na Epic Store pojawi się GTA 5 zupełnie za darmo.


W zeszłym tygodniu sporo mówiło się o tym, że Rockstar będzie miał dla graczy jakąś ciekawą informację. Wszyscy stawiali na zwiastun, czy zapowiedź GTA 6. Tymczasem kilka źródeł podaje, że będzie to dotyczyło bliskiej współpracy Epic Games z Rockstarem.

Epic również od kilku dni dawał graczom znać, że coś się szykuje. Na Twitterze publikowano tajemnicze emoji z kluczem, czy odliczania.

GTA 5 za darmo

Zwiastun od Epic jest dość wymowny. Choć nie ma w nim nic o GTA 5, to mamy tu emoji klucza i grafikę z napisem “Darmowe gry”.

Jasne więc było, że Epic coś szykuje. Nikt jednak nie wiedział, co dokładnie. Trudno powiedzieć, skąd wzięła się informacja o tym, że to faktycznie GTA 5. Twitter powołuje się na tajemnicze źródła, podobnie, jak 4chan.

Jeżeli jednak rzeczywiście GTA 5 będzie darmowe, to dopiero od jutra. Warto już teraz zainstalować Epic Store, jeżeli zależy Wam na szybkim zagraniu – zazwyczaj przy dużych promocjach, czy aktualizacjach Fortnite niekiedy serwery są na tyle nadwyrężone, że pobierają wszystko bardzo wolno.

GTA 5 pobierzecie w zakładce Biblioteka. Już teraz widoczne jest tam odliczanie, które dobiegnie końca za 25 godzin.