w

Kim jest Lucia, nowa główna bohaterka GTA 6? Wszystko, co wiadomo na jej temat

Od oficjalnego zwiastuna wypuszczonego przez Rockstara minęło już kilkanaście godzin, a informacji wciąż przybywa.


Pierwszy oficjalny zwiastun do GTA 6 wyszedł dziś o godzinie północy. Od tego czasu minęło kilkanaście godzin, a trailer zdążyło obejrzeć już ponad 60 milionów osób.

W zwiastunie możemy zobaczyć tak dużo, że w pewnym momencie nie wiadomo, na co zwrócić uwagę. Mogliśmy przy okazji poznać już główną bohaterkę, Lucię. Kim jest nowa postać w świecie GTA?

Kim jest Lucia w GTA 6?

Reklama

Po raz pierwszy możemy ujrzeć Lucię podczas spotkania z kuratorem więziennym, gdzie sama przyodziana jest w pomarańczowy strój, charakterystyczny dla więźniów. Nie wiadomo, czy bohaterka jest skazana, była, a może będzie w środku historii GTA 6. Wiadomo jednak, że ma dosyć luźne podejście do przestępczości.

Jak można później zauważyć, Lucia ma wspólnika, z którym prawdopodobnie łączy ją coś więcej. Widzimy, że para ze sobą współpracuje, jeśli chodzi o różne przestępcze wybryki. Ludzie już teraz określili tę relację w stylu Bonnie i Clyde’a.

 

Lucia jest Latynoamerykanką, co jest zupełną nowością wśród głównych bohaterów GTA. W zwiastunie można zauważyć, że bohaterka będzie często pokazywana w mediach społecznościowych pokroju TikToka, więc istnieje możliwość, że będzie w pewnym sensie sławną gangsterką.

Jak na razie Rockstar nie ujawnił żadnych bliższych informacji na temat Lucii i jej roli w GTA 6. Nadal nie wiemy nawet, kto będzie podkładał jej głos. Wszystkie domysły bazowane są na podstawie trailera, który wyszedł dziś w nocy.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z GTA