w

Wyciek GTA 6 ujawnia, jaką lokalizację początkowo planowało studio dla kolejnej części

Leaker ujawnia lokalizację, w jakiej początkowo miała toczyć się fabuła GTA 6. Ta informacja zaskakuje społeczność.


Deweloperzy Grand Theft Auto nie ujawniają zbyt wielu szczegółów na temat nowej odsłony, której produkcja została ogłoszona już blisko dwa miesiące temu.

Mimo to w ostatnim czasie pojawił się pewien przeciek, który mówi o lokalizacji, w jakiej Rockstar Games chciał osadzić fabułę „Szóstki”. Ta informacja zadziwiła społeczność fanów gangsterskiej serii.

Rockstar chce zagwarantować w GTA 6 powiew świeżości?

Według jednego z leakerów Rockstar Games deweloperzy początkowo planowali ustanowić lokalizację GTA 6 w Karolinie Północnej. To stan, który znajduje się między Nowym Jorkiem a Florydą, czyli odpowiednikami Liberty City i Vice City. Z wpisu „Matheusvictorbra” wynika, że pomysł ten ostatecznie został porzucony, jednak sam fakt, że studio chce wykorzystać zupełnie nowe miejsce, jest intrygujący.

Niby nic ważnego, ale jednym z początkowych pomysłów na lokalizację kolejnego tytułu Grand Theft Auto był stan Karolina Północna – USA.

Oznacza to, że GTA 6 być może nie powstanie w Karolinie Północnej, lecz Rockstar zdecyduje się na inną lokalizację, która nigdy wcześniej nie pojawiła się w serii. Możliwe, że deweloperom zależy po prostu na tym, aby „Szóstka” wprowadziła do Grand Theft Auto powiew świeżości.

W chwili obecnej nie ma zbyt wiele szczegółów na temat gry, zatem pozostaje się opierać na doniesieniach ze strony leakerów. Te należy brać z przymrużeniem oka, gdyż nie są oficjalnie potwierdzone, lecz często okazują się prawdziwe.

DołączObserwuj
Więcej z GTA