Zbliża się ważna dla GTA 6 data. Zostało już tylko kilkanaście dni, żeby to się sprawdziło

GTA

Reklama

Wielkimi krokami zbliża się 17 maja 2023 roku, czyli ważna data dla wszystkich, którzy śledzą informacje o Grand Theft Auto 6.


Od wielu miesięcy mówi się, że okres od kwietnia do maja 2023 roku może być bardzo ciekawy. Mamy już 25 kwietnia, więc warto przypomnieć o tym, co nadchodzi. Według wielu spekulacji gracze mieli poczekać maksymalnie do 17 maja na zapowiedź GTA 6.

Dlaczego? 17 maja ma się odbyć „Investor call”, który według wielu osób był deadlinem, jeżeli chodzi o zapowiedź. I może się to sprawdzić, ale nie warto się jakoś szczególnie na to nastawiać. Jest to ostatnia data, jaka pojawia się w większości teorii na pierwszą połowę 2023 roku.

Teraz to już loteria

Reklama

Jeżeli do 17 maja nic się nie pojawi, to dalsze spekulacje będą bazować już tylko na wróżeniu z zaczarowanej kuli. Może się coś pojawi, może się nie pojawić nic. Jest to o tyle problematyczne, że każdy leaker czy insider ma swoją wersję.

Reklama

Jeżeli nie wyjdzie absolutnie nic, to będzie to znaczyło, że GTA jest utrzymywane w większym sekrecie, niżeli każdy uważa. Z drugiej strony apetyt rośnie, głównie w związku z testami, jakie mają się odbywać za zamkniętymi drzwiami.

Warto wspomnieć, że te „spotkania” dla inwestorów odbywają się co 3 miesiące. Nie jest to więc coś, co dzieje się raz na 10 lat. W sumie od 2020 roku mówi się, że każdy taki call może być dobrym momentem na zapowiedź GTA 6.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej