w

Zwiastun GTA 6 może wkrótce się pojawić. Zdradza to oferta pracy od Rockstar

Wygląda na to, że GTA 6 jest coraz bliżej. Rockstar na swojej stronie zamieściło nowe ogłoszenie o pracę.


W przeszłości wiele gier zostało “ogłoszone” poprzez oferty pracy developerów. Studia często nie ukrywają, że poszukują kogoś do nieskończonych i nieogłoszonych jeszcze projektów. Tym razem chodzi o fanów gier Rockstara.

Producent poszukuje między innymi osób do tworzenia zdjęć na podstawie silnika gry oraz do szybkiego uczenia się nowych technologii.

Zwiastun GTA 6 wkrótce?

W oficjalnej ofercie pracy, gracze zauważyli szczególnie dwa punkty, które mogą zdradzać Rockstara. Wszyscy doskonale wiemy, że jeszcze przed premierą, do sieci trafia mnóstwo ciekawych grafik z danej produkcji, by zachęcić nieco graczy i pobudzić wyobraźnię. Coś takiego stosuje między innymi CD Projekt RED ze swoim Cyberpunkiem. Co kilka tygodni publikowane są różne ujęcia miast, samochodów, czy postaci.

Teraz Rockstar poszukuje osoby, która zajęłaby się właśnie czymś takim.

Drugim ciekawym punktem jest ten odnośnie szybkiej nauki nieogłoszonych projektów. Jak czytamy w ogłoszeniu, ktoś miałby mieć zdolność do bardzo łatwego przyswajania nowości.

Czyżby komuś zaczęło się spieszyć? Bardzo możliwe. To jednak napawa ogromnym optymizmem, jeżeli chodzi o nadchodzące tygodnie, lub miesiące. Nieogłoszonym projektem prawdopodobnie jest GTA 6, choć plotki wspominają także o grze Bully 2. Reszta rzeczy, za jakie będzie odpowiedzialna nowa osoba poniżej:

Na ten moment nie ma żadnych potwierdzonych informacji na temat ewentualnej daty, miejsca akcji, czy bohaterów. Wszystko bazuje na poszlakach i plotkach. Obecnie gracze strzelają w Kolumbię i tematy blisko związane z przemytem.