w

Na jakie zajęcia będą mogli uczęszczać gracze Hogwarts Legacy? Wszystko, co zostało potwierdzone

Co dotychczas wiadomo o zajęciach, które będą odbywały się wewnątrz murów Hogwartu?


Akcja Hogwarts Legacy będzie rozgrywała się w dużej mierze w tytułowym Hogwarcie, czyli w szkole, w której swoje umiejętności szkolą aspirujący młodzi czarodzieje. Wcielając się w jednego z nich, można się więc spodziewać tego, że będzie brało się udział w zajęciach.

Gra jest naprawdę różnorodna i jak to bywa w przypadku RPG, daje graczowi wybór. Co na ten moment wiadomo na temat zajęć, które będą odbywały się w Hogwarcie?

Na jakie lekcje będzie można pójść?

Na ten moment potwierdzone zostały cztery różne zajęcia, na których będzie można się pojawić, grając w Hogwarts Legacy. Każde odnosi się do popularnego tematu i część z nich będzie prowadzona przez charakterystycznych i z pewnością kojarzonych przez fanów nauczycieli.

Warto wspomnieć o tym, że wysoce prawdopodobne jest to, że po premierze wybór będzie znacznie większy, ponieważ dotychczas pojawiło się stosunkowo niewiele szczegółów o rzucanych zaklęciach itd.

Tworzenie mikstur

Zajęcia z tworzenia mikstur prawdopodobnie będą jednymi z najchętniej wybieranych przez graczy. Przepełnione będą znanymi fanom miksturami, jak na przykład eliksir wielokwiatowy i przydadzą się w praktycznie każdym scenariuszu, w którym można się postawić. Czy to w walce, czy podczas eksploracji mapy.

Zielarstwo

Zielarstwo to świetne zajęcia, których również może podjąć się gracz. Można dowiedzieć się tu nieco więcej o roślinach, które można znaleźć w świecie gry. Które z nich będą chciały zabić kierowaną postacią, które będą w stanie mu pomóc oraz to, które będzie można wykorzystać do stworzenia przydatnych mikstur.

Obrona przed czarną magią

Zajęcia, które obejmują obronę przed czarną magią, są kluczowe dla ochrony przed zaklęciami i klątwami, które zgodnie z tym, co zostało dotychczas pokazane, pojawią się w grze. Uczęszczanie w tych lekcjach to również świetna okazja do stoczenia pojedynku czy nauczenia się kilku dodatkowych ofensywnych zaklęć.

Zaklęcia standardowe

Zajęcia z zaklęć podstawowych pozwolą zapoznać się z najbardziej przydatnymi czarami, które z pewnością przydadzą się graczowi jako uczniowi. Z pewnością znajdą one swoje zastosowanie również podczas eksploracji świata.

DołączObserwuj
Więcej z Harry Potter Hogwarts Legacy